אודות

אודות עדן פלד

עדן פלד – נטורופתית והרבליסטית קלינית, פסיכותרפיסטית הוליסטית ומרצה לאמנויות הריפוי, צמחי מרפא, פרחי באך ונטורופתיה. 

 
אני חוקרת את האדם ואת צמחי המרפא שנים רבות ומביאה את הנגיעה הייחודית של השילוב הטיפולי של גוף, נפש ורוח.
המפגש מעניק מענה מיידי לבעיות בריאות שונות, כמו גם טיפול עמוק בסיטואציות מורכבות עם חוויה אנושית באמצעות טיפול טבעי וצמחי מרפא, עשוי להעלות את איכות החיים ולאפשר שינוי משמעותי.
 
הסיפור 
משחר היוולדי הסתכלתי על הטבע, על עוצמות היסודות שבו ותנועתו ההרמונית כהשתקפות של מהותנו הפנימית. במסע חיי גיליתי שהקשר שלי עם הטבע, הוא עמוק ודרכו אני תופסת את הבריאה כשלמות אחת, יונקת מגבוה ומתבטאת בנראה לעין. החן והאהבה הניבטים אלי מהצומח, החי ותפאורת העולם שלנו היא כלים שבאמצעותם אני תופסת את האדם, ומערכת היחסים של האדם והטבע היא קסומה ומתגלמת הן במפגשי המרפא, הן בהפקת מוצרי המרפא ובשילובים ביניהם. את האומנות הזאת אני מבקשת לחלוק כעת איתך. 
 
בעלת ניסיון קליני מעל 10 שנים, מרפאה, חוקרת, לומדת רוקחת, ומורת רוח, אמנות הריפוי ולצמחי מרפא בפרט.
finn-hackshaw_600x800

מפגשי הטיפול מפגישים את הרפואה הטבעית עם הטיפול בדיבור, כדי לתת מענה לבעיות בריאותיות, נפשיות ושאלות רגשיות שונות.

מפגש טיפולי מאבחן ומטפל על ידי פסיכותרפיה (טיפול בדיבור) והילינג (טיפול במגע), התאמת תמציות פרחי באך, צמחי מרפא ותזונה טבעית הוליסטית.

העצמת יכולות הריפוי הטבעי להקלה של בעיות בריאות, התמודדויות בחיים ושינוי אורח חיים, משתלבות עם ניסיון ועומק של חקירה פנימית ואפשרויות השינוי שיש בידיך כדי לשנות את המציאות שלך.

אפשרות טבעית שעובדת מהר ולעומק! מטפלת בבעיות בריאות שונות, בעיות עיכול, כאבי ראש, חרדות, דיכאון, חוסר איזון הורמונלי, חוסר איזון סוכר, פוריות, בעיות במערכת הנשימה, אלרגיות, אסתמה,מחלות עור והפרעות קשב וריכוז.

נגישות