שפירית

מהו תדר?

תדר הוא מושג שפרץ אל מרחב התודעה הגלובלי שלנו כאנושות בשנים האחרונות, אבל בעצם, הוא מאז ומעולם היה כאן. ניתן אף לומר כי התדר הוא מה שקדם לכל, ואולי אם נדייק במילים – הכל מורכב מתדרים.ֿ

תדר הוא טווח שניתן למדוד, על פי תורת החומר, כלומר, מנעד של התארגנות מסוימת של החלקיקים האוריים/החומריים, היוצרים מבנה מסוים שהוא במהותו רצף של מנעדים כאלה, שיחד – בצורה חסרת צורה הנגישה להגיון הפיזי – יוצרים תבנית אנרגטית מסוימת. תבנית זו היא עולם ומלואו, הן במושגים מעולם הרוח ועוד יותר מה בעולם העצמים שכאן.  תבנית אנרגטית זו מכונה בשם תדר לרוב, ומציינת טרמינולוגית גם את התדר עצמו, וגם את הרצף, המבנה וכמובן התבנית האנרגטית  – שהם התנועה של התדר במרחב, כפועל יוצא מכך.

 

 

בצורה יותר פרקטית, נמצא התדר כמושג המכיל תתי מושגים רבים: 

  1. מצב הרוח (המורכב מהשפעת המציאות הקיימת, הנמצאת, על האורגניזם/הישות, והתגובה שלו ביחס לכך).
  2. האווירה במרחב (גם היא מושפעת מסך אורגניזמים / ישויות רבות, המשפיעות על המרחב ובו זמנית, מגיבות אליו, וכגוף אחד – גם הם נהפכים לבעלי מרחב משותף המשפיע ומושפע בעצמו).
  3. כלי מדויק לשינוי המארג האנרגטי (כלומר, דרך המתבטאת בתפיסה/ מעשה או שהייה, שיכולות לשנות את שני הסעיפים הקודמים, כלי זה ניתן בעבר למרפאים ומורי רוח שונים, והיום ניתן להפעלה בכל צורה, לכל דמות ובכל מרחב – השפעה על ההשפעה).

מחזיקי התדר – קרא לאותם מעצבי תודעה, אקהרט טולה, ודיבר על כל אותם אנשים שתפסו ולו לרגע אחד, כי המציאות שאנו חיים בה, כולל אנחנו עצמנו, היא מציאות המורכבת מתדרים, ובכל נגיעה בה, אנו עשויים לשנות אותה מהותית. אם נלך כעכברים שאינם רואים דבר ועינינו מכוסות, נפעל לרוב בשיטת ׳מצליח׳, שיטה שבה אנחנו מהמרים על הכיוון המובן מאליו, ומקווים שהכל יעבור בשלום. אם נחליט שאנו תופסים בעלות על חיינו, ומנהלים את המציאות שלנו בעיניים פקוחות, נקבל הזדמנות להפוך ביצירתיות את בד הציור של המציאות שלנו, ליפהפה, עשיר בעומק ומעניק לנו מראה טובה לחיינו, מה שבודאי יזניק את המוטיבציה שלנו להיות יותר, לעשות יותר, ליצור יותר, ובדיוק רב יותר לשאיפת הלב האמיתית שלנו.

 

 

 

רפואת תדרים טבעית

 

רפואת תדרים טבעית היא זן חדש של רפואה, המאחד בין הרוח והחומר. רפואת תדרים טבעית היא גישה שרואה את האדם כשלם, החי בבריאה שלמה, וכל מה שניתן הוא למלא את הפערים, לארוג את הקרעים, להשלים את המקומות החסרים, או בשפתנו – לרפא ולהבריא. לכן, כאנשי רוח, מורים ומרפאים, בכל הצבעים והצורות, אנחנו יודעים לתת כלי מסוים, כל אחד לפי טעמו, ולעזור לעצמנו בתחילה, ואחר כך למספר רב של אנשים – להשלים את הקרעים, ללמוד להחזיק יותר אנרגיה, וכמובן, להגיע לשלב שאנו מנהלים אותה, כשלבנו הוא הבמאי שמאחורי הקלעים. לנו נשאר רק להפיק את המציאות.

 

אין משנה אם מדובר באדם, בפיסת אדמה וטבע, בארגון או חברה אנושית כלשהי, בתפיסה וכדומה. כל אלו הם בפני עצמם, וחלק מהמארג המשותף, ולכן כל תזוזה וחבירה לאחדות של כל חלק בתוך הפאזל של המארג השלם, תביא לעוצמה גדולה יותר של הכח האנרגטי של החלקיק עצמו (כמו בעולם המניות והבורסה). שווי ערכו של החלקיק האנרגטי, כשהוא חובר לחלקיקים רבים אחרים, רב יותר, ועל כן, מסה קריטית היא עיקרון שתופס כי ככל שיותר אנשים יהיו מודעים לניהול החלקיק הזה, כך יגדל כוחם של מעצבי התודעה כולם. אין זה עיקרון המושתת על כח או שררה, כי רק מי שמתעלה ומזכך עצמו ותכונותיו, יוכל להעלות את התדר ולהיחשף לכל אותן תפיסות. כשראית כי אתה חובר לרצפים של יצירת מציאות, ניהול אנרגיה והכרה חוויתית מהותית במושג האושר לאורך זמן – דע כי אתה בתדר.

 

אם כך, תדר הוא מושג שחובק אלמנטים רבים תחתיו, אבל יותר מכך, הוא חלקיק שמספר על סיפור גדול יותר ומפותח העתיד לקרות. לדעת לכוון את התנועות האלו במציאות זו אומנות, כזו שנהיית יותר ויותר נחלת הכלל כיום, בעולם של מעצבי תודעה ומציאות, הלומדים לשחק עם מגוון התדרים הקיים, ולהמציא כאלו שנדרשים בהמשך.
התדר הוא נקודת החיבור בין הרוח והחומר, נקודת ההתמרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות